Teksty do podziękowań

Chrzciny:

1) Goście nasi mili, wdzięczni jesteśmy, żeście przybyli.

W podzięce drobiazg składamy na Wasze ręce.

2) Mamy gości najlepszych na świecie - więc po pierwsze, drugie i trzecie - ten drobiazg przygotowaliśmy dla Was specjalnie, bo dzięki Wam było genialnie.

3) Nasze dziecko już po chrzcinach, wielkie szczęście, moc radości, bo najlepszych miało gości. Z tej wdzięczności i w podzięce - mały prezent w Wasze ręce.

4) To była piękna uroczystość, bo Wasza obecność nas zaszczyciła. Dziękujemy serdecznie i dajemy drobiazg na pamiątkę - cieszymy się Wami z naszym dzieciątkiem.

5) Chrzest to ważne wydarzenie, z Wami było jak marzenie! Dziękujemy za przybycie - dziękujemy Wam nad życie.

Komunia:

1) Komunijny bieli blask - piękny dzień, bo wielu było Was. Dziękujemy za obecność i przybycie, z Wami zapamiętamy to na całe życie.

2) Komunia to ważny dzień dla dzieci - wszystko białe, słońce świeci. Drodzy goście, piękny to był dzień, dziękujemy za pamięć i obecność.

Urodziny dziecka:

1) Nasz skarb żyje już roczek, w jego buzi jeszcze smoczek. Dziękujemy Wam za wszystko - ta impreza, jest jak disco. Maluch szczęściem wypełniony, każdy gość dziś jest spełniony.

10 ślubnych tekstów:

1) Nowa droga się zaczyna,

Piękny chłopak i dziewczyna,

Podobała się gościna? Więc wybiła ta godzina - my podarek Wam dajemy i serdecznie dziękujemy.

2) Suknia z welonem i piękny garnitur, słodki to dzień, jak słoik konfitur. Dziękujemy Wam za przybycie - mały podarek, jako pamiątka na całe życie!

3) To był wyjątkowy dzień - młoda para, najlepsi goście.

Za to wszystko dziękować chcemy, więc mały prezencik szykujemy.

4) Zaślubiny sprawa ważna, z Wami była to chwila niezwykle piękna i poważna. Dziękujemy za przybycie - oto podarek, jako pamiątka na całe życie.

5) Czas przemija, zostają wspomnienia. Dziękujemy za obecność na ślubie i mamy coś jeszcze do powiedzenia - ten podarek jest dla Was specjalnie, z Wami po prostu było genialnie.

6) Ślub jak z bajki i goście jak ze snu - dziękujemy wszystkim pojedynczo, choć było przeszło stu.

7) Mały upominek na osłodę życia, z Wami ten dzień był nie do przebicia. Na zawsze zapamiętamy

nasz ślub i gości wspaniałych - cieszcie się teraz prezentem małym.

8) To tylko mały drobiazg, ale wielki wyraz wdzięczności. Nasz ślub był bajeczny, bo mieliśmy najlepszych gości.

9) dziękujemy - najważniejsze słowo. Ten dzień z Wami przeżyliśmy wyjątkowo. Wyrazem wdzięczności jest ten prezent mały - pamiętajcie o nas przez czas cały.

10) Nasz ślub dzięki Wam był najlepszy na świecie - jesteście cudowni, choć już pewnie to wiecie. Ogromne 'dziękuję' mówimy z uśmiechem i ten prezent Wam na ręce składamy z pośpiechem.

 


2022 :: herbaty-kawy :: powered by GetSimple CMS