Podziękowania dla gości

 

Chrzest dziecka, ślub lub Pierwsza Komunia Święta, to niezwykle ważne wydarzenia w życiu rodziny. Do wspólnego świętowania zapraszamy swoich najbliższych, przyjaciół oraz znajomych i staramy się, by wszyscy byli odpowiednio przyjęci i czuli się dobrze. Chcemy, by wszystko się udało i dbamy o najmniejsze szczegóły. Na zakończenie spotkania warto obdarować gości niewielkim podarkiem. To szczególny gest, który na pewno będzie mile zapamiętany.

Herbata lub kawa, zapakowana w elegancki, zdobiony kartonik to wspaniałe podziękowanie dla gości. Ten niewielki przedmiot można łatwo schować i zabrać do domu. Dzięki upominkowi, Twoi goście nie tak łatwo zapomną o rodzinnym spotkaniu. Wystarczy jeden łyk aromatycznej herbaty i kawy, a każdy z obdarowanych przywoła w myślach wyjątkową uroczystość, w której uczestniczył i będzie ciepło wspominał gościnę. Nasze kawy i herbaty są niezwykłe, urzekają bogatym smakiem i zapachem. Wybierz na podziękowanie dla gości np. waniliową kawę lub unikalną herbatę Fantazja, z hibiskusem, ananasem, papają, dzikim szafranem, czarną porzeczką oraz truskawką. Jesteśmy pewni, że każdy, kto spróbuje tych naparów, będzie szczerze zachwycony!

Podziękowanie dla gości może być opatrzone specjalną etykietą, na której umieścić można imię i nazwisko gościa, życzenia lub wybraną sentencję.

Zobacz przykłady tekstów podziękowań.


2022 :: herbaty-kawy :: powered by GetSimple CMS