Oferta świąteczna

Jest taki moment w roku, gdy świat spowalnia i napełnia się radością. Cudowna atmosfera, świąteczny blask i urokliwe kolędy, to niezwykła oprawa Świąt Bożego Narodzenia. Gdy w grudniowy wieczór zapadnie zmrok, a najmłodsi na mroźnym niebie będą szukać pierwszej gwiazdy, usiądziemy do uroczystej kolacji. Będzie to czas pełen życzliwości i ciepła. Pod piękną, rozświetloną lampkami choinką będą leżeć podarki, na które czekają nie tylko dzieci.

Wybierz cudowne świąteczne prezenty dla pracowników, przyjaciół i rodziny. Zwłaszcza w zimie potrzebne są rozgrzewające napoje, takie jak np. czekoladowa kawa i pełna energii herbata korzenna z cynamonem, które dodają optymizmu i uprzyjemniają szare, chłodne dni. Przygotowaliśmy dla Państwa eleganckie, ręcznie pakowane zestawy i kosze prezentowe. Bogata w smaku kawa i niezwykła herbata to idealny prezent na Święta! Taki upominek osłodzi wiele zwyczajnych, deszczowych poranków!

Zdecyduj się na gotowe, przygotowane przez nas kosze prezentowe i zestawy lub stwórz własną kompozycję! Do prezentu możemy dodać obrazek świąteczny, markowe słodycze i kartkę z dedykacją. Na życzenie, nasz pakunek wyślemy bezpośrednio do osoby, którą pragniesz obdarować.

Katalog PDF dla firm

Przykładowe teksty zawieszek

Z okazji Bożego Narodzenia składamy Państwu ciepłe życzenia. Niech Wasze Święta cudowne będą, niech pięknie dźwięczą radosną kolędą!

Święta — to czas życzliwości! Niech nie brakuje Wam wielkiej radości! Śpiewajcie kolędy z uśmiechem na twarzach, a Nowy Rok przywitajcie w zabawach!

Niech radość i spokój u Was zagości. Szczęścia! Miłości i  Serdeczności!

Wszystkim Klientom i Kontrahentom, co dobre, co miłe życzymy na Święta!

Dziękujemy serdecznie za miłą współpracę, życzymy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2019!

Z serca życzymy Państwu cudownych Świąt Bożego Narodzenia!

Ciepło i serdecznie życzymy – Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

Boże Narodzenie to cudowny czas! Wesołych Świąt życzymy!


2023 :: herbaty-kawy :: powered by GetSimple CMS